Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

O Nas

Od ponad 30 lat w rodzinnym gronie zajmujemy się projektowaniem oraz produkcją rowerów i kół rowerowych. Nasi odbiorcy wiedzą, że stawiamy zawsze na jakość, nie na ilość. Stąd wzięło się zaufanie, którym obdarzają nas i nasze produkty.

Komponenty

Komponenty do poszczególnych modeli rowerów nasi konstruktorzy i projektanci dobierają z niezwykłą starannością, tak pod względem technicznym, jak i estetycznym, jednocześnie kierując się jakością ich wykonania.

Rowery

Nasze rowery chwalone są za to, że niezawodnie służą ich użytkownikom, nie przysparzając pracy serwisantom. Charakteryzują się  dbałością o bezpieczeństwo co potwierdza zgodność wykonania z normami ISO.  Cieszą oko, a przy tym niejeden z nich był wiernym towarzyszem dalekich podróży. 

E-Bike

Od wielu lat produkujemy rowery z elektrycznym wspomaganiem napędu. Jest to nasz autorski projekt, który w pracach badawczych wspierają pracownicy naukowi z Instytutu Mechatroniki Politechniki Łódzkiej. Obecnie nasze e-rowery wyposażamy w silniki i sterowniki własnej produkcji oraz baterie wykonane również przez polskiego producenta.

Zaufało nam wielu europejskich dealerów rowerowych, nasze produkty dostępne są w każdym zakątku w Polsce a także w  szeregu krajów europejskich. Połowa naszej produkcji to rowery wytwarzane na eksport.

Przejdź do sklepu

Zostaliśmy wielokrotnie nagrodzeni medalami i wyróżnieniami w konkursach organizowanych zarówno podczas branżowych targów i wystaw jak również organizowanych przez instytucje pozabranżowe.